Statisztika
Országos ranglista
A magyar országos Warhammer 40K ELO-ranglista – válts a 2026-os szezon és a mindenkori állás között. Helyezés, ELO, lejátszott meccsek és győzelmi arány, a hivatalos, nyilvános forrásból.
ELO, meccs és győzelmi arány a 2026-os szezonból.
288 játékos
| Hely | Játékos | ELO | Meccs | Gy% |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Szatmári Péter | 1255 | 39 | — |
| 2 | Ivány Richárd | 1243 | 48 | 73% |
| 3 | Orosz Dániel | 1231 | 32 | 75% |
| 4 | Blasovszky Botond | 1230 | 53 | 55% |
| 5 | Kásádi Krisztián | 1230 | 53 | 74% |
| 6 | Novák Gergely | 1219 | 57 | 70% |
| 7 | Véber Ákos | 1213 | 34 | 76% |
| 8 | Császár Máté | 1202 | 22 | 73% |
| 9 | Hruskó Gergő | 1202 | 55 | 69% |
| 10 | Horváth Bence | 1176 | 46 | 67% |
| 11 | Bajnóci Patrik | 1170 | 32 | 69% |
| 12 | Fábián Dénes | 1169 | 34 | 62% |
| 13 | Koncz István | 1155 | 24 | 83% |
| 14 | Vittorio Di Serio | 1153 | 55 | 42% |
| 15 | Leskó Alex | 1152 | 38 | 55% |
| 16 | Varga Ádám | 1144 | 35 | 51% |
| 17 | Fábián József | 1144 | 50 | 54% |
| 18 | Falusi János | 1134 | 44 | 48% |
| 19 | Csordás Gábor | 1130 | 25 | 40% |
| 20 | Vizler Dávid | 1128 | 55 | 51% |
| 21 | Pongor Sándor | 1123 | 46 | 57% |
| 22 | Soós Roland | 1115 | 25 | 68% |
| 23 | Lakatos Dávid | 1110 | 18 | 61% |
| 24 | Szlovák Csaba | 1104 | 27 | 52% |
| 25 | Mészáros István | 1103 | 33 | 55% |
| 26 | Hollos Olivér | 1103 | 53 | — |
| 27 | Bukna Roland | 1102 | 52 | 53% |
| 28 | Sipos Zoltán | 1101 | 12 | 83% |
| 29 | Papp László | 1099 | 21 | 76% |
| 30 | Beke András | 1099 | 47 | 43% |
| 31 | Radócz Imre | 1096 | 80 | 53% |
| 32 | Oletics Zoltán | 1095 | 25 | 64% |
| 33 | Vörös Valentin | 1095 | 25 | 52% |
| 34 | Nagy Dániel György | 1094 | 23 | 78% |
| 35 | Loksa Bence | 1094 | 21 | 62% |
| 36 | Meiszner Dávid | 1089 | 18 | 67% |
| 37 | Dg Kovács Gábor | 1087 | 42 | 53% |
| 38 | Pusztai Ádám | 1086 | 15 | 73% |
| 39 | Kónya Tamás | 1085 | 37 | 62% |
| 40 | Ember Douglas | 1084 | 17 | 79% |
| 41 | Rusznyák Zsombor | 1084 | 30 | 43% |
| 42 | Varga Virág | 1082 | 18 | 61% |
| 43 | Kovács Bence | 1081 | 39 | 35% |
| 44 | Papp Tamás | 1076 | 23 | 57% |
| 45 | Dorel Domocos | 1074 | 14 | 62% |
| 46 | Nagy Dániel | 1069 | 9 | 78% |
| 47 | Fedák Botond | 1066 | 28 | 61% |
| 48 | Dávid Patrik | 1063 | 43 | 38% |
| 49 | Éberle Kolos | 1063 | 24 | 38% |
| 50 | Nagy Dominik | 1062 | 18 | 50% |
| 51 | Hadászi László | 1061 | 26 | 38% |
| 52 | Vincze Zsolt | 1061 | 31 | 45% |
| 53 | Gatyás Viktor | 1061 | 17 | 63% |
| 54 | Németh Ádám | 1061 | 16 | 53% |
| 55 | Józing Milán | 1060 | 48 | 38% |
| 56 | Nagy Gábor | 1060 | 17 | 41% |
| 57 | Gémesi Roland | 1059 | 6 | 83% |
| 58 | Szanyi Tamás | 1058 | 19 | 61% |
| 59 | Varga Szabolcs Tamás | 1058 | 52 | 37% |
| 60 | Bujdosó Máté | 1056 | 18 | 50% |
| 61 | Nagy Krisztián Márk | 1056 | 6 | — |
| 62 | Tarján Timót | 1055 | 33 | 45% |
| 63 | Ujvölgyi Péter | 1053 | 22 | 65% |
| 64 | Molnár Dominik | 1052 | 36 | 42% |
| 65 | Szucsányi Norbert | 1050 | 17 | 41% |
| 66 | Gál Barna | 1048 | 23 | 57% |
| 67 | Orosz Dávid | 1047 | 18 | 67% |
| 68 | Setchell Robert | 1043 | 40 | — |
| 69 | Tömpe Csaba | 1041 | 19 | 38% |
| 70 | Blasovszky Balázs | 1041 | 13 | 36% |
| 71 | Takács András | 1041 | 18 | 41% |
| 72 | Tóth Árpád | 1039 | 7 | 50% |
| 73 | Kele Ádám | 1038 | 18 | 44% |
| 74 | Horváth Péter | 1037 | 12 | 58% |
| 75 | Bencsik Bálint | 1036 | 11 | 45% |
| 76 | Lajkó Mihály | 1033 | 37 | 41% |
| 77 | Fülep Norbert | 1033 | 22 | 45% |
| 78 | Nagy Levente | 1033 | 17 | 37% |
| 79 | Szász István | 1031 | 12 | 67% |
| 80 | Nemes Márton | 1031 | 6 | 33% |
| 81 | Papp Levente | 1029 | 15 | 40% |
| 82 | Kopilovic Alexander | 1027 | 8 | 38% |
| 83 | Bendegúz Péter | 1025 | 3 | 67% |
| 84 | Novák András | 1025 | 4 | 75% |
| 85 | Horváth László | 1024 | 18 | 44% |
| 86 | Tóth Gergő | 1023 | 41 | 29% |
| 87 | Dobrocsi Gábor | 1023 | 37 | 35% |
| 88 | Bíró Attila | 1022 | 9 | 50% |
| 89 | Dolmány István | 1020 | 8 | 63% |
| 90 | Omar Bandar | 1020 | 12 | — |
| 91 | Erdélyi János | 1020 | 26 | 46% |
| 92 | Lakatos János | 1019 | 11 | 64% |
| 93 | Matl Attila | 1019 | 11 | 45% |
| 94 | Mile-Palla Martin | 1017 | 20 | 30% |
| 95 | Hevner János | 1017 | 3 | 67% |
| 96 | Bara Levente | 1017 | 3 | 100% |
| 97 | Rátkai Gergely | 1017 | 10 | 40% |
| 98 | Kovács Gergő | 1016 | 9 | 44% |
| 99 | Gábor Sándor | 1016 | 5 | 60% |
| 100 | W. Szabó Péter | 1015 | 3 | 67% |
| 101 | Hagonyi Gábor | 1015 | 6 | 50% |
| 102 | Stark Attila | 1014 | 12 | 67% |
| 103 | Láng Csaba | 1014 | 11 | 18% |
| 104 | Halmay Patrik | 1011 | 11 | 36% |
| 105 | Balatánszki Róbert | 1011 | 6 | 67% |
| 106 | Bottlik Zsolt | 1011 | 6 | 33% |
| 107 | Paluch Krisztián | 1010 | 2 | 100% |
| 108 | Tomkovics Balázs | 1010 | 4 | 50% |
| 109 | Szilágyi Zsolt | 1010 | 3 | 67% |
| 110 | Csontos Zoltán | 1010 | 2 | 100% |
| 111 | Petrovics Jonatán | 1010 | 3 | 33% |
| 112 | Perales David | 1010 | 2 | — |
| 113 | Kaczur Bálint | 1010 | 6 | 67% |
| 114 | Kiss Norbert | 1009 | 6 | 33% |
| 115 | Litkei Dániel | 1009 | 12 | 33% |
| 116 | Nagy- Molnár Márton | 1008 | 9 | — |
| 117 | Szabó Norbert | 1008 | 18 | 50% |
| 118 | Gerendás Bálint | 1007 | 6 | 50% |
| 119 | Schunder László | 1007 | 3 | 0% |
| 120 | Kovács Dávid | 1007 | 12 | 50% |
| 121 | Kőrösi Péter | 1007 | 3 | 67% |
| 122 | Nagy Márk Krisztián | 1007 | 3 | 67% |
| 123 | Molnár Martin | 1006 | 3 | 0% |
| 124 | Schroter Bence | 1006 | 8 | 25% |
| 125 | Radványi Attila | 1006 | 8 | 38% |
| 126 | Györkei Ákos | 1006 | 12 | 33% |
| 127 | Illyés Márton | 1006 | 3 | 0% |
| 128 | Szendrői Zoltán | 1006 | 3 | 33% |
| 129 | Schunder Balázs | 1006 | 3 | 33% |
| 130 | Kovács István | 1006 | 3 | 67% |
| 131 | Tóth Viktor | 1005 | 3 | 33% |
| 132 | Rácz Gergő | 1005 | 3 | 67% |
| 133 | Faragó László | 1005 | 5 | 60% |
| 134 | Szentpáli Kolos | 1005 | 3 | 33% |
| 135 | Berényi Szabolcs | 1005 | 3 | 33% |
| 136 | Katona Alex | 1005 | 3 | 67% |
| 137 | Pataki Zoltán | 1005 | 2 | 50% |
| 138 | Lukács Zoltán | 1005 | 3 | 67% |
| 139 | Vonyó István Levente | 1005 | 3 | 67% |
| 140 | Bretus Bálint | 1003 | 17 | 24% |
| 141 | Oláh Máté | 1003 | 8 | 38% |
| 142 | Bogácsi Attila | 1002 | 24 | 21% |
| 143 | Tóth-Musicz Barnabás | 1002 | 3 | 33% |
| 144 | Juhász Norbert | 1002 | 9 | 33% |
| 145 | Schwarcz József | 1001 | 4 | 50% |
| 146 | Farkas Attila | 1001 | 3 | 33% |
| 147 | Szalontai Martin | 1001 | 2 | 50% |
| 148 | Jerzsabek Csaba | 1001 | 5 | 33% |
| 149 | Abonyi Dávid | 1001 | 9 | 38% |
| 150 | Kovacsics Benedek | 1001 | 3 | 33% |
| 151 | Balogh Tibor | 1001 | 9 | 44% |
| 152 | Vági Martin | 1001 | 3 | 33% |
| 153 | Kocsis Ferenc | 1001 | 7 | 43% |
| 154 | Juhász Máté | 1000 | 4 | 25% |
| 155 | Jobbágy Marcell | 1000 | 4 | 25% |
| 156 | Halhai Gergő | 1000 | 8 | 25% |
| 157 | Bán Balázs | 1000 | 3 | 33% |
| 158 | Hack Kristóf | 1000 | 2 | 0% |
| 159 | Alexey Vankov | 1000 | 3 | — |
| 160 | Mohácsi Zsombor Márton | 1000 | 6 | 33% |
| 161 | Szabó Dávid | 1000 | 2 | 0% |
| 162 | Nagy Attila Vilmos | 1000 | 24 | 50% |
| 163 | Kosik Máté | 1000 | 2 | 50% |
| 164 | Wenczel Ákos | 1000 | 2 | 50% |
| 165 | Juhász Balázs | 1000 | 2 | 50% |
| 166 | Kamenecky Attila | 1000 | 3 | 33% |
| 167 | Szalai Mátyás | 1000 | 2 | 50% |
| 168 | Balda Róbert | 1000 | 3 | 33% |
| 169 | Simon György | 1000 | 4 | 50% |
| 170 | Valastyán Norbert | 1000 | 3 | — |
| 171 | Hangonyi Gábor | 1000 | 3 | 33% |
| 172 | Jescheta Balázs | 998 | 8 | 38% |
| 173 | Ligeti Péter | 998 | 17 | 35% |
| 174 | Sikter Csaba | 998 | 13 | 38% |
| 175 | Rácz Viktor | 998 | 37 | 32% |
| 176 | Kiss Sándor | 998 | 4 | 25% |
| 177 | Kretz Zsombor | 997 | 12 | 33% |
| 178 | Bukros Ádám | 997 | 3 | 33% |
| 179 | Tormási István | 996 | 6 | 17% |
| 180 | Chava Tomas | 996 | 4 | 25% |
| 181 | Hegedűs Gábor | 996 | 3 | 33% |
| 182 | Szabó Balázs | 996 | 2 | 0% |
| 183 | Kóczán József | 996 | 6 | 33% |
| 184 | Szablics Ádám | 996 | 3 | 33% |
| 185 | Csonka Tamás | 995 | 12 | 25% |
| 186 | Botta György | 995 | 3 | 33% |
| 187 | Ember Dániel | 995 | 6 | 17% |
| 188 | Tamás Barnabás | 995 | 3 | 33% |
| 189 | Deffent Péter | 995 | 3 | 33% |
| 190 | Posgay Miklós | 995 | 3 | 33% |
| 191 | Bodnár Viktor | 995 | 9 | 33% |
| 192 | Farkas Martin | 995 | 2 | 0% |
| 193 | Börzsei Dániel | 995 | 2 | 0% |
| 194 | Csiki Gellért | 995 | 3 | 33% |
| 195 | Daryl Monceaux | 995 | 3 | — |
| 196 | Berki Tamás | 995 | 3 | 0% |
| 197 | Novokmet Márkó | 995 | 3 | 33% |
| 198 | Tianyi Zhang | 995 | 6 | 0% |
| 199 | Gáspár Csaba | 994 | 17 | 24% |
| 200 | Gerő Zsolt | 994 | 6 | 17% |
| 201 | Kárpáti András | 994 | 2 | 0% |
| 202 | Nagy Ádám | 993 | 8 | 63% |
| 203 | Ilcsik Szebasztián | 993 | 13 | 38% |
| 204 | Csarnai Márton | 993 | 10 | 27% |
| 205 | Tátrai Csaba | 993 | 17 | 12% |
| 206 | Karbi Zsombor | 992 | 2 | 0% |
| 207 | Fehérvári Ottó | 992 | 6 | 33% |
| 208 | Németh Ábel | 992 | 8 | 25% |
| 209 | Kovács Alajos | 991 | 23 | 26% |
| 210 | Zum Dávid | 991 | 6 | 33% |
| 211 | Kiss Farkas Bence | 991 | 2 | 0% |
| 212 | Tóth Béla | 991 | 2 | 0% |
| 213 | Perlaki Zsolt | 990 | 6 | 25% |
| 214 | Pete Mihály | 990 | 3 | 0% |
| 215 | Szlamka Gergely | 990 | 3 | 0% |
| 216 | Szilágyi Bence | 990 | 2 | 0% |
| 217 | Szy László | 990 | 2 | 0% |
| 218 | Gombos Erik | 990 | 2 | 0% |
| 219 | Világi Márton | 990 | 6 | 17% |
| 220 | Harkai Dániel | 990 | 3 | 0% |
| 221 | Karkusz Kitti | 990 | 3 | 0% |
| 222 | Vanczák Dóra | 990 | 2 | 0% |
| 223 | Vékony Dávid | 990 | 5 | 20% |
| 224 | Koncz Dániel | 990 | 3 | 0% |
| 225 | Nagy Zsolt | 990 | 4 | 25% |
| 226 | Derek Heath | 989 | 8 | — |
| 227 | Horváth Dani | 988 | 6 | 17% |
| 228 | Szőke Buda | 988 | 12 | 33% |
| 229 | Kessler Michael | 988 | 3 | 0% |
| 230 | Gombás Bence | 988 | 5 | 20% |
| 231 | Auer Balázs | 988 | 3 | 0% |
| 232 | Blasovszky Barnabás | 987 | 3 | 0% |
| 233 | Szalai Martin | 987 | 6 | 0% |
| 234 | Fekete Róbert | 987 | 6 | 17% |
| 235 | Horbáth Gergely | 987 | 3 | — |
| 236 | Malicsek Levente | 987 | 8 | 13% |
| 237 | Gutpintér Tamás | 987 | 3 | 0% |
| 238 | Podmaniczky János | 987 | 3 | 0% |
| 239 | Kókai Péter | 987 | 3 | 0% |
| 240 | Winczheim Roland | 986 | 3 | 0% |
| 241 | Csernátoni Márk | 986 | 7 | 0% |
| 242 | Gyárfás Dávid | 986 | 3 | 0% |
| 243 | Horváth István | 986 | 4 | 0% |
| 244 | Orosz Dénes Milán | 986 | 3 | 0% |
| 245 | Lőrincz Máté | 986 | 3 | 0% |
| 246 | Kiss Nimród | 986 | 3 | 0% |
| 247 | Papcsek Attila | 986 | 3 | 0% |
| 248 | Bugyi László | 986 | 5 | 20% |
| 249 | Ádám Dávid | 985 | 3 | 0% |
| 250 | Tüske Áron | 985 | 3 | 0% |
| 251 | Lénárt Sándor | 985 | 3 | 0% |
| 252 | Juhász Zalán | 984 | 3 | 0% |
| 253 | Nádudvari Eszter | 983 | 4 | 0% |
| 254 | Kovács Ágnes | 983 | 45 | 22% |
| 255 | Fábián Áron | 983 | 8 | 13% |
| 256 | Belus Csaba | 982 | 4 | 0% |
| 257 | Domokos Tamás | 982 | 16 | 25% |
| 258 | Polyák Donát | 982 | 4 | 0% |
| 259 | Lippert József | 981 | 11 | 18% |
| 260 | Györkei Gergő | 981 | 8 | 13% |
| 261 | Molnár László | 981 | 10 | 20% |
| 262 | Angyal Ádám | 981 | 6 | 17% |
| 263 | Kiss Csaba | 981 | 4 | 0% |
| 264 | Czanik Bálint | 980 | 11 | 18% |
| 265 | Miklós Csaba | 980 | 13 | 31% |
| 266 | Lehoczky Tamás | 980 | 4 | 0% |
| 267 | Strinyi Levente | 979 | 11 | 18% |
| 268 | Bogdán Erik | 979 | 11 | 27% |
| 269 | Somogyi Dániel | 978 | 7 | 14% |
| 270 | Pöstényi Bence | 977 | 8 | 13% |
| 271 | Czikmantory Tamás | 977 | 5 | 0% |
| 272 | Bor Lili | 977 | 15 | 7% |
| 273 | Antal Tamás | 976 | 10 | 20% |
| 274 | Ács Patrik | 973 | 15 | 6% |
| 275 | Juhász Péter | 972 | 6 | 0% |
| 276 | Soós Barnabás | 972 | 10 | 10% |
| 277 | Pál Kristóf | 971 | 6 | 0% |
| 278 | Csigai János | 970 | 9 | 0% |
| 279 | Nagy Marcell | 969 | 12 | 8% |
| 280 | Stréger Dávid | 967 | 16 | 6% |
| 281 | Kozma Gergő | 965 | 8 | 0% |
| 282 | Földes Péter | 965 | 12 | 0% |
| 283 | Soós Gergely | 965 | 13 | 0% |
| 284 | Hümér Nimród | 964 | 15 | 13% |
| 285 | Orsós Bálint | 959 | 12 | 0% |
| 286 | Kovács Kristóf | 954 | 12 | 8% |
| 287 | Fedák Zsombor | 938 | 17 | 6% |
| 288 | Marton Levente | 893 | 39 | 5% |
Forrás: Magyar 2000 pontos WH40K Ranglista
Utoljára frissítve: 2026. október 11..
A nevek a nyilvános forrásból származnak. Ha nem szeretnél szerepelni a listán, jelezd, és eltávolítjuk.