Ugrás a tartalomra
Statisztika

Frakció-statisztikák

Melyik frakció nyer a legtöbbet, és melyikkel játszanak a legtöbben – válts az évek között, és nézd meg, hogyan tolódott a meta 2021 óta. A teljes eredmény-logból számolva.

  • Adeptus mechanicus100,0%
    3 meccs
  • Votann64,8%
    108 meccs
  • Adeptus Mechanicus53,3%
    30 meccs
  • Death Guard51,4%
    183 meccs
  • Adeptus Custodes51,2%
    215 meccs
  • Blood Angels50,3%
    147 meccs
  • Aeldari49,1%
    53 meccs
  • Chaos Space Marines47,9%
    163 meccs
  • Space Marines46,9%
    386 meccs
  • Emperor's Children46,3%
    190 meccs
  • Necrons45,3%
    322 meccs
  • Adepta Sororitas45,3%
    53 meccs
  • Tyranids45,0%
    238 meccs
  • Tau44,8%
    174 meccs
  • Grey Knights44,4%
    63 meccs
  • Drukhari43,6%
    94 meccs
  • Space Wolves43,6%
    55 meccs
  • Thousand Sons43,4%
    122 meccs
  • Chaos Knights41,2%
    68 meccs
  • Chaos Demons40,7%
    123 meccs
  • Genestealer Cults39,3%
    28 meccs
  • Orks38,0%
    221 meccs
  • Black Templars37,5%
    136 meccs
  • AStra Militarum37,5%
    8 meccs
  • Astra Militarum36,3%
    160 meccs
  • World Eaters36,1%
    202 meccs
  • Deathwatch35,8%
    67 meccs
  • Imperial Knights35,2%
    88 meccs
  • Dark Angels31,4%
    172 meccs
  • Imperial Agents16,7%
    18 meccs
  • grey Knights0,0%
    2 meccs
  • Space Marines9,9%
    386 meccs
  • Necrons8,3%
    322 meccs
  • Tyranids6,1%
    238 meccs
  • Orks5,7%
    221 meccs
  • Adeptus Custodes5,5%
    215 meccs
  • World Eaters5,2%
    202 meccs
  • Emperor's Children4,9%
    190 meccs
  • Death Guard4,7%
    183 meccs
  • Tau4,5%
    174 meccs
  • Dark Angels4,4%
    172 meccs
  • Chaos Space Marines4,2%
    163 meccs
  • Astra Militarum4,1%
    160 meccs
  • Blood Angels3,8%
    147 meccs
  • Black Templars3,5%
    136 meccs
  • Chaos Demons3,2%
    123 meccs
  • Thousand Sons3,1%
    122 meccs
  • Votann2,8%
    108 meccs
  • Drukhari2,4%
    94 meccs
  • Imperial Knights2,3%
    88 meccs
  • Chaos Knights1,7%
    68 meccs
  • Deathwatch1,7%
    67 meccs
  • Grey Knights1,6%
    63 meccs
  • Aeldari1,4%
    53 meccs
  • Adepta Sororitas1,4%
    53 meccs
  • Space Wolves1,4%
    55 meccs
  • Adeptus Mechanicus0,8%
    30 meccs
  • Genestealer Cults0,7%
    28 meccs
  • Imperial Agents0,5%
    18 meccs
  • AStra Militarum0,2%
    8 meccs
  • grey Knights0,1%
    2 meccs
  • Adeptus mechanicus0,1%
    3 meccs

Forrás: Magyar 2000 pontos WH40K Ranglista